הבחירה הנכונה למשפחה שלך

מתכננים קדימה

תכנון פיננסי פנסיוני והוליסטי

בהתאם לחוק פנסיית חובה, כל מעסיק בישראל נדרש לבצע ההפקדה למוצר פנסיוני עבור עובדיו.  חובה זהה חלה גם על כל עצמאי, בהתאם למדרגות הכנסה המפורטים בחוק. 

ככל שתקדימו לבצע תכנון פנסיוני נכון, החיסכון הפנסיוני העתידי שלכם  ימוקסם ויוטב מצבכם. הכל תוך בחירת המוצר המתאים לצורכיכם. זאת, בין היתר באמצעות ביצוע התאמות בחיסכון הפנסיוני, בהתאם למאורעות ושינויים משמעותיים בחיים כגון: 

 • שינוי סטטוס זוגי. 
 • שינויים בשכר העבודה 
 • החלפת מקום עבודה 
 • שינוי במצב הבריאותי 
 • ביטוח מנהלים או קרן פנסיה 
 • בהתאם לחוק פנסיית חובה, כל מעסיק בישראל נדרש לבצע ההפקדה למוצר פנסיוני עבור עובדיו.  
 •  
 • חובה זהה חלה גם על כל עצמאי, בהתאם למדרגות הכנסה המפורטים בחוק. 
 •  
 • תכנון פנסיוני נכון מאפשר מיצוי מקסימאלי של החיסכון הפנסיוני העתידי שלכם תוך בחירת המוצר המתאים לצורכיכם.
 •  
 • ככל שנקדים לבצע התאמות בחיסכון הפנסיוני בהתאם לשינויי החיים כגון : שינוי סטטוס זוגי; שינויים בשכר העבודה; החלפת מקום עבודה; שינוי במצב הבריאותי  וביטוח מנהלים או קרן פנסיה, ככה יוטב מצבכם! 

ניהול סיכונים נכון יוביל לעתיד בטוח יותר ולראש נקי יותר

מתכננים קדימה

ניהול סיכונים משפחתי

פיננסי:

ניהול סיכונים בתחום ההשקעות יספק לכם פתרונות והגנות גם בתחומים הבאים:

 • קרן השתלמות
 • קופת גמל להשקעה
 • תיקון 190 
 • ניהול תיקי השקעות
 • השקעות אלטרנטיביות

אז אל תחכו לסיכון שיתממש. תנהלו אותו לפני כן.

ניהול סיכונים משפחתי

תכנון וליווי אסטרטגי נכון יאפשרו לנו לבנות יחד את החיסכון העתידי שלכם ולנהל את השקעותיכם בצורה נכונה המותאמת לכם. בין היתר ע"י השקעות בעלות פיזור סיכונים נכון ועוגני סיכונים נמוכים שעדיין יתנו לכם תשואה ראויה. כך, נדאג לכם לניהול סיכונים בתחומי החיים ובתחום ההשקעות הפיננסיות.

ניהול סיכונים נכון יבטיח לכם הגנות וביטחון עתידי במגוון תחומים:

 1. ניהול סיכון משפחתי
 2. ביטוח בריאות
 3. ביטוח מחלות קשות
 4. תאונות אישיות 
 5. ביטוח חיים ומשכנתא 

יעוץ והכוונה לפרישה

ייעוץ והכוונה לפרישה הינו תהליך ייחודי בו אנו מלווים אותך יד ביד לעבר הפרישה. במסגרת התהליך אנו בוחנים את כלל ההסדרים הפנסיוניים שבבעלותך, ובודקים את אפשרות משיכת הכספים כקצבה וכהון ( מזומן ), את תכנוני המס האפשריים, אשר עשויים לחסוך לך סכומי כסף רבים מאוד, וכן מכינים עבורך את כל הניירת הרלוונטית למס הכנסה, לרבות טופס 161א, טופס 161ד, טופס 116ג – פריסת מס, ועוד.
כמובן שהתהליך כולל גם פגישה אישית איתי ובה נוכל לעבור יחדיו על כל ההמלצות ולענות על כל שאלותייך לקראת הפרישה המיוחלת.
הייעוץ ניתן לאנשים בגילאי 55 ומעלה , המעוניינים לתכנן בצורה נכונה את מימוש כל הכספים שהם חסכו לאורך שנות עבודתם. כאמור, לתכנון פרישה נכון, עשוי להיות חשיבות כספית גדולה עבור הפורש שלפעמים מגיעים עד חיסכון כספי של עשרות אלפי שקלים לפורש.

סוגי ביטוחים והגנות למשפחה

ביטוח מחלות קשות

אחד הרגעים הקשים ביותר בחייו של אדם הוא רגע האבחון של מחלה קשה. זהו רגע שבו כל שגרת החיים מתהפכת, ובנוסף להתמודדות הפיזית והנפשית עם המחלה וההוצאות הרפואיות הנלוות אליה, החולה עלול למצוא את עצמו מתמודד עם פגיעה ברמת ההכנסה השוטפת של כל המשפחה.

באמצעות ביטוח זה, המעניק את ההגנה המקיפה ביותר בעת גילוי מחלה קשה, יקבל המבוטח פיצוי כספי המותאם למחלתו ולצרכיו, שיאפשר למבוטח ולבני משפחתו הגנה מספקת כדי להיות פנויים להתמודד עם המחלה ולהתרכז בהחלמה.

ביטוח בריאות פרטי

יש לכם ביטוח בריאות ממלכתי, וייתכן שגם ביטוח משלים דרך קופת החולים, אך אין זה אומר שבבוא העת תקבלו מענה שלם לצורכי הבריאות שלכם. ביטוח בריאות פרטי ממלא עבורכם את החסר ומספקים לכם מערכת הגנה מקיפה ואיכותית, יחס אישי, את שירותי הרפואה המתקדמים ביותר, גישה מהירה לבדיקות, תרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל הבריאות ועוד.

במסגרת ביטוח הבריאות הפרטי תוכלו לרכוש כיסויים עבור : ניתוחים פרטיים בישראל, השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל , ניתוחים פרטיים בחו"ל, טיפולים מחליפי ניתוח בישראל ובחו"ל , תרופות שלא בסל הבריאות ועוד כתבי שירות איכותיים שיתנו לכם מענה ברפואה השוטפת כמו : ייעוצים עם רופאים מומחים החזרים על בדיקות אבחנתיות פרטיות, קידום תורים לביצוע בדיקה אבחנתית , טיפולי פיזיותפריה , רופאה משלימה ועוד..

ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הינה פוליסת ביטוח למקרה מוות, המיועדת להבטחת תשלומי המשכנתא לבנק. הפוליסה מבטיחה כי במקרה של פטירת אחד או יותר מהמבוטחים בפוליסה, ישולם סכום המשכנתא לבנק והמבוטח השני בפוליסה (במידה וקיים) לא יידרש להמשך תשלומי המשכנתא.

בעת בחירת ביטוח חיים למשכנתא יש לוודא שתזרים התשלום שלכם יהיה נמוך לאורך כל שנות המשכנתא ולא רק בשנים הראשונות.

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות מעניק כיסוי למבחר אירועים רפואיים ואחרים עקב תאונה.

הביטוח מסייע להתמודד טוב יותר עם התקופה הקשה שלאחר תאונה ועם מצבים בעלי השלכות כלכליות כבדות, כגון אשפוז, אובדן ימי עבודה רבים וכן הוצאות נלוות עקיפות וישירות הנובעות מכך.

הביטוח כולל בין היתר, את הכיסויים הבאים:

פיצוי למקרה מוות מתאונה

פיצוי למקרה של נכות מתאונה

פיצוי למקרה שברים וכוויות

פיצוי למקרה אשפוז בבית חולים

פיצוי שבועי במקרה של נכות תעסוקתית מתאונה