קצת עליי

שלום רב,

שמי מישל מיכאלי. בוגר תואר ראשון בהצטיינות בכלכלה ומנהל עסקים, מתכנן פיננסי ופנסיוני  מורשה.
מומחה מיסוי והכוונה לפרישה וחבר בלשכת סוכני הביטוח בישראל.

בשנת 2015, הקמתי את העסק כאשר לנגד עיניי עמדו ערכים של כנות, יושרה ואמונה בשליחות שלי לעשות את המיטב עבור לקוחותיי, כדי שהם יהיו רגועים ושלווים עם הידיעה שאיש מקצוע הגון מלווה אותם בכל שלב ושלב בחייהם ומטפל בכל הרבדים המשפחתיים.

כמנהל ובעלים של החברה, בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הפיננסים פנסיה והביטוח חשוב לי לספק ללקוחותיי פתרונות מדויקים במצבי חיים משמחים כגון: נישואין, לידה, קבלת עבודה חדשה, פתיחת עסק חדש, קניית דירה, חופשה, רכישת רכב חדש, השקעה וחיסכון לטווח קצר וארוך ועוד. וכן במצבים מורכבים ומאתגרים כגון, ניהול תביעות ומיצוי זכויות מול חברות הביטוח.

כחלק מסולם הערכים שלי ובמסגרת רצוני להעניק, אני מקדיש זמן ומאמץ, בין היתר לפרויקטים ללא רווח. אם זה בעבר כמדריך בני נוער בפריפריה במסגרת פעילות בעמותה בה תמכתי בבני נוער במסלול לשירות משמעותי וערכי בצה"ל ואם זה היום במסגרת תרומות לאפיקים שונים ומגוונים.

תמיד האמנתי שמה שאתה נותן אתה מקבל. התגובות המרגשות שאני מקבל מהמשפחות שבלווי שלי והשקט הנפשי שיש להן, הן אינדיקציה לכך שהמשרד עושה את עבודתו נאמנה. 

מומחיות המשרד

מישל מיכאלי – ביטוח פיננסים ופנסיה,  הינה סוכנות לביטוח פנסיוני ופיננסיים המעניקה פתרונות בתחום הפנסיה, ניהול סיכונים משפחתי והחיסכון הפיננסי.  אנו מתמחים בתכנון פנסיוני וניהול סיכוני הון/ביטוח ותכנון פרישה למגזר העסקי והפרטי.

על מנת לשמור על רמת מקצועיות ולהרחיב את הכלים והפתרונות ללקוחותינו, צוות המשרד עובר השתלמויות והכשרות באופן שוטף.

חדשנות ומקצוענות ללא פשרות, מאפשרות לנו לקבל החלטות מושכלות בתיקי הביטוח, החיסכון והפנסיה שלך.

התאמה אישית ללקוח

מתוך ההבנה שכל לקוח שונה במהותו, צרכיו ונכסיו לכל לקוח תותאם תוכנית המתאימה עבורו. אצלנו אין 'תוכנית אחת מתאימה לכולם', אלא חליפה תפורה מותאמת אישית וליווי צמוד לכל אורך הדרך המשותפת.

דינאמיות

בעולם משתנה ודינאמי עלינו להיות עם היד על הדופק בכל עת ובכל שלב. על מנת להיות לפני העקומה; להתכונן ולהגיב נכון ולהתאים ללקוחות את השרות המתאים להם, חשוב להכיר את השינויים בשוק המקומי והבינלאומי, בחברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים.

מקצוענות ומקצועיות

אנחנו יודעים שאתם שמים את היקר לכם בידיי מנהל הסיכונים שלכם, לכן אצלנו שמירה על מקצועיות ושקיפות מול הלקוח, היא ערך עליון.

פוסטים אחרונים

אמנת השירות

אמונתי במתן שירות אדיב ומקצועי, מונעת בין היתר מהרצון שלקוחותיי לא יחושו חסרי אונים באירוע של תביעת ביטוח או בכל אירוע אחר הדורש שירות מסור ואדיב. 

לשם עמידה ב'אני מאמין' זה, הקמתי מערך שירות לקוחות שמטרתו לוודא שהלקוח יקבל מענה איכותי וללא טרדות מיותרות בבואו לבקש את תגמולי הביטוח המגיעים לו, או שירותים בתחום מוצרי הפנסיה והחיסכון.

במסגרת זו, אנו בודקים בשוטף את עלויות הניהול במוצרים השונים ודואגים להורידם לרף המינימלי כדי להבטיח מיקסום חיסכון ללקוחותינו.

אתם מוזמנים ליצור איתי קשר וליהנות משירות מעולה תוך מתן יחס אישי ומותאם לכל לקוח באשר הוא.

רוצה לשמוע עוד על השרותים שלנו?